Zduńska Wola. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. 67-latka odnaleziona - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Wtorek, 17 września 2019
Wybierz miasto na mapie
67-latka odnaleziona
Data dodania: 2018-12-07 10:22:02
67-latka odnaleziona
Źródło zdjęcia: efotogaleria.pl
Szybkie i zdecydowane działania zduńskowolskich policjantów doprowadziły do odnalezienia zaginionej 67-letniej kobiety.

Zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie 67-letniej zduńskowolanki 5 grudnia 2018 r. po tym, kiedy nie powróciła do domu z zakupów. Z przekazanych przez najbliższych informacji wynikało, że z kobietą jest ograniczony kontakt z powodu problemów z pamięcią. Niezwłocznie po otrzymaniu informacji o zaginięciu zduńskowolscy policjanci przystąpili do sprawdzenia ewentualnych miejsc pobytu kobiety.
. W trybie pilnym sprawdzono również szpitale i placówki służby zdrowia, aby ustalić, czy zaginiona nie trafiła tam z powodu choroby lub nieszczęśliwego wypadku. W wyniku intensywnie prowadzonych działań poszukiwawczych zdezorientowaną kobietę odnaleźli na obrzeżach miasta funkcjonariusze wydziału kryminalnego. Na szczęście kobiecie nic złego się nie stało i wróciła pod opiekę rodziny.

Zaginięcie to poważne zagrożenie dla osób starszych, schorowanych i przyjmujących na stałe leki. Dlatego warto wyposażyć seniorów, szczególnie tych mających problemy z pamięcią, w elementy ułatwiające ich odnalezienie i zidentyfikowanie. Do tego przydatne okażą się specjalne opaski lub bransolety z informacją o chorobie i danymi kontaktowymi do opiekuna, telefon komórkowy, bądź nawet specjalistyczne urządzenia umożliwiające zlokalizowanie w przypadku zaginięcia.

Źródło: lodzka.policja.gov.pl
Tagi: policja, zduńska wola, kobieta, zaginięcie,
Najczęściej czytane
go to top